15
11
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
  26 pażdziernika w Bydgoszczy odbyło się seminarium z Remy Bonjasky – 3 krotnym mistrzem organizacji K1. Espadon reprezentowały 4 osoby (Dynamo, Wojtek, Michał i Arbi). Remy pokazał skuteczne techniki stójkowe, nie mogło zabraknąć latającego kolana z którego słynął. Na treningu Remy dał ostry wycisk i mocno angażował się pokazując techniki i poprawiając błędy. Po skończonym treningu Remy odpowiadał na pytania ćwiczących, pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Każdy z uczestników seminarium otrzymał pamiątkowy certyfikat podpisany przez mistrza. Kto nie był na seminarium ma czego żałować, a techniki jakie pokazał były warte zapamiętania.
Czytaj całość...
 
10
10
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
  W dniach 14.09-15.09.2013r. w Mikołowie odbyło się seminarium z Joe. Na seminarium nie zabrakło reprezentacji Espadonu. Joe Moreira na niebieski pas promował Wojtka Rampalskiego.   
Czytaj całość...
 
02
09
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
   Od 2 września rozpoczynamy nowy sezon i tym samym wracamy z treningami na ul. Słoneczną 19 do Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2. Pierwszy trening – 2 września o 19:00 (bjj zaawansowani), początkujący – wtorek (3 września) godzina 18:00.Zapraszamy !   
 
24
06
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Terminy wakacyjnych treningów ustalone zostały na wtorki godz. 20.30 i czwartki 18.00 (treningi dla wszystkich – początkujących i zaawansowanych). Miejsce: sala klubu Black Panther, ul. Przyjazna 11, pawilon 1 piętro.  
 
17
06
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W dniach 25-26 maja klub SHOOTERS KONIN zorganizował seminarium z Joe Moreirą. Joe skupił się na zasadach i podstawowych regułach BJJ, przypomniał podstawowe ucieczki z zagrożonych pozycji oraz pracę gardą. Nie zabrakło także nauki walki z pleców i przechodzenia gardy przeciwnika. Po seminarium z Joe Moreirą przybyło kolorowych pasów - Sławek "Junior" Bogdaszewski – pas brązowy, Agnieszka Rosińska i Wiktor Pankiewicz – pas niebieski oraz z Espadon Świecie: Tomasz Stożek – purpura, Tomasz Krzemiński i Michał – pas niebieski .Gratulacje dla wszystkich promowanych ! 
Czytaj całość...
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>