29
08
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 Od poniedziałku 3 września wracamy z treningami na ul. Słoneczną. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu małym zmianom ulegnie rozkład treningów. Główna zmiana to przesunięcie treningu bjj dla zaawansowanych na poniedziałki i środy. Szczegółowa rozpiska zajęć znajduje się w grafiku.   
 
27
07
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Na czas wakacji treningi będą odbywały się w klubie Black Panther na ul. Przyjaznej 11 (1 piętro), we wtorki o 18.00 i czwartki o 20.15.    
 
28
06
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
  1 czerwca 2012 roku  odbyła się gala STC 2: Masters of the City. W turnieju o pas Mistrza Bydgoszczy wziął udział zawodnik Espadonu - Paweł "Tyson" Hyżewicz. Tyson w drodze po pas odprawił duszeniem zza pleców dwóch oponentów i aktualnie legitymuje się zawodowym rekordem mma 3-0-0. Kolejną okazją do poprawienia rekordu będzie gala STC 3 we wrześniu.  
 
17
05
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
22 kwietnia na gali "Wieczór Gladiatorów 2" zawodnicy Espadonu odnieśli zwycięstwa przed czasem. Pojedynek Pawła "Tysona" Hyżewicza był zarazem pierwszym pojedynkiem gali. Tyson w drugiej rundzie założył przeciwnikowi duszenie zza pleców i zmusił oponenta do odklepania. Tomek Stożek zaczął walkę agresywniej i po sprowadzeniu walki do parteru szybko zaaplikował przeciwnikowi trójkąt rękoma. Warto dodać,  że na gali w Świeciu mieli też walczyć Wąs i Bliźniak, jednak ich przygotowania przerwały kontuzje. -80 kg: Paweł Hyżewicz (Espadon Bydgoszcz) pokonał Krystiana Mąkola (VVD Bydgoszcz) przez mata leao, runda 2, 1:34. -84 kg: Tomasz Stożek (Espadon Świecie) pokonał Adriana Ploetza (Kokoro Gym Grudziądz) przez trójkąt rękoma, runda 1, 1:52   
 
24
04
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
  18 lutego w Świeciu odbyły się zawody organizowane przez Tomka Stożka z Espadonu Świecie. Nasi reprezentanci zdobyli medale w następujących kategoriach: - Michał Rokita, gi purpurowe pasy -79kg;- Tomasz Stożek (Espadon Świecie), gi niebieskie pasy -91kg;- Mateusz Dygulski (Espadon Świecie), gi białe pasy -79kg;- Bartosz Nowakowski, no gi – 97kg.Wyniki zawodów: http://www.grapplerinfo.pl/wyniki-pucharu-polski-polnocnej-w-bjj/  
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>