24
04
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
18 grudnia w Pile odbył się turniej bjj. Skromna reprezentacja Espadonu zdobyła dwa medale:- Tomasz Krzemiński z Espadonu Świecie wywalczył złoto w białych pasach do 82,3kg - Maciej „Wioślarz” Kalata – brąz w kat. junior +85kg.Tomasz w drodze do złota wygrał cztery walki. Natomiast Maciek dla którego był to ostatni start w kategorii junior, nie wykorzystał swoich warunków fizycznych i zajął ostatecznie 3 miejsce.Wyniki turnieju: http://www.grapplerinfo.pl/gwiazdkowy-turniej-bjj-oficjalne-wyniki/

24
04
  27 listopada bieżącego roku za sprawą trenera klubu Golden Dragon, Michała Grabarka, odbyło się w Bydgoszczy seminarium z ośmiokrotnym mistrzem świata w tajskm boksie Ramonem Dekkersem. Czteroosobowa delegacja Espadonu w składzie: Krzysztof, Wopper, Maruda i Dynamo, wybrała się, aby poćwiczyć razem z legendą światowego muay thai. Nasi zawodnicy wrócili z treningu nie tylko z nową wiedzą, ale i pod wielkim wrażeniem mistrza. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia wizyta Ramona w Polsce i w niedalekiej przyszłości odwiedzi jeszcze gród nad Brdą.

24
04
Ostatnia wizyta Joe Moreiry w Polsce przyniosły nowe nominacje na wyższe stopnie w naszym klubie. Purpury otrzymali:Michał RokitaPiotr ,,Techno” RadomskiTomasz ,,Dynamo” Grykałowski Wszystkim nowo promowanym kolegom gratulujemy!

24
04
  Na gali ,,Noc Gladiatorów” organizowanej przez naszego klubowego kolegę, w swojej drugiej zawodowej walce w karierze, Wojtek wygrał z zawodnikiem z konińskiego teamu Shooters Adamem Wieczorkowskim. Na początku pierwszej rundy, Wąsowi udało się przechwycić nogę, sprowadzić rywala do parteru i przez trzy minuty demolować uderzeniami z góry, aby pod koniec rundy poddać go duszeniem zza pleców. Obu zawodnikom gratulujemy ducha walki, a Wąsowi życzymy wielu kolejnych sukcesów na ringach mma.