01
03
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W piątek 25 lutego przed zgrupowaniem z Joe Moreirą odbył się dwuczęściowy wielogodzinny egzamin, który zaowocował pojawieniem się w naszym klubie dwóch czarnych pasów bjj. Instruktorzy Marek Matusiak i Krzysztof Mila wykazali się odpowiednią wiedzą teoretyczną, praktyczną znajomością technik z każdej możliwej pozycji i oczywiście dojrzałością w walkach sparingowych, zarówno na zasadach bjj jak i mma. Gratulujemy także kolegom z włocławskiej Husarii i rybnickiego Octagonu!  
 
14
12
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Od wtorku 14 grudnia początkujący z godz. 18.00 przychodzą na zajęcia do grupy zaawansowanej na 19.00. Ponieważ sala będzie nieczynna w okresie świątecznym, zajęcia kończymy 17 grudnia i wracamy do treningów  w poniedziałek 3 stycznia.  
 
14
12
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W piątek 19 listopada na gali Winner Punch wystąpił nasz zawodnik Wojciech "Wąs" Kołosowski. Jako debiutant nieźle radził sobie z doświadczonym zawodnikiem z Opola. Mimo przegranej (decyzja) pokazał serce do walki i z całą pewnością jeszcze zobaczymy go na ringu. 
 
14
12
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
W dniach 5-7.11.2010 roku po raz kolejny mieliśmy okazję czerpać wiedzę od naszego nauczyciela Joe Moreiry. Dwa dni wypełnione treningami pozwoliły na ocenę dotychczasowej pracy i dały materiał do przećwiczenia na kolejne miesiące. Następna wizyta Joego już w lutym przyszłego roku. 
 
02
09
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 Treningi w sezonie 2010-11 zaczynamy w poniedziałek 6 września o godz.19.00 na sali przy ul. Słonecznej. Tymczasowy grafik jest w dziale "Plan zajęć". 
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>