01
12
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W sobotę 22.11.2008 w Zgierzu odbyły się IV Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (www.mpbjj.pl), w których startowało ponad 650 zawodników. Razem z kolegami z Gniezna wystąpiliśmy w barwach BRASA Polska. Espadon reprezentowało ośmiu zawodników. Walczyliśmy w różnych kategoriach wagowych w białych i niebieskich pasach. Na wielką pochwałę zasługuje debiutant Piotr "Techno" Radomski, który stoczył aż pięć walk, z czego cztery wygrał przed czasem. Gratulacje należą się również Kamilowi Kantowiczowi, który wrócił z brązowym medalem. Więcej zdjęć w galerii.
 
06
11
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Na zaproszenie Przemka Gnata z zaprzyjaźnionej Walki Gniezno odwiedził Polskę sam Leo "Leozinho" Vieira, jedna z największych legend bjj. Na takim zgrupowaniu nie mogło zabraknąć naszej ekipy. Przez dwa dni, 30 i 31 października, po trzy godziny dziennie pod okiem mistrza trenowali Paweł "Tyson" Hyżewicz, Piotr "Kobra" Muss, Krzysiek "Garfi" Mila i Marek Matusiak.  
Czytaj całość...
 
06
11
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
W ostatnim tygodniu września po raz kolejny gościliśmy Lucasa Leite, który poprowadził zajęcia w naszym klubie. Tym razem skupiliśmy się na technikach bez gi i wyczerpujących sparingach, bez skrupułów wykorzystując wiedzę i umiejętności ubiegłorocznego zwycięzcy Mundialu.
Czytaj całość...
 
17
10
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Od 2 do 5 października Krzysiek Mila, instruktor z naszego klubu, brał udział w kursie bjj prowadzonym przez Augusta Wallena, szefa Shootersów. Sześć godzin dziennie spędzone na macie podczas kursu to stały element podnoszenia kwalifikacji przez naszych instruktorów. 
 
29
08
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 Zapraszamy wszystkich chętnych na Łuczniczkę w poniedziałki i czwartki o 18.00.(wejście od strony Brdy, korytarzem w prawo, sala nr 21).
 
<< start < wstecz 11 12 13 14 15 dalej > koniec >>