25
06
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
  Cztery medale przywieźli przedstawiciele naszego klubu z turnieju Polish Open Bad Boy Cup, który rozegrano 1 czerwca w Pile. Na trzech matach MOSiR-u rywalizowało około 200 zawodników z 11 klubów w tym reprezentowana przez nas i kolegów z Gniezna - Brasa Polska. Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Krzysztof Mila - III miejsce w kat. elita - do 88 kg Piotr Muss - II miejsce w kat. niebieskie pasy - powyżej 100,5 kg Tomasz Grykałowski - III miejsce w kat. niebieskie pasy - od 70 kg do 76 kg Paweł Kantowicz - III miejsce w kat. niebieskie pasy - od 64 kg do 70 kg.   
Czytaj całość...
 
02
05
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 Na koniec swojej wizyty, w środę 30 kwietnia Ricardo "Pantcho" Feliciano nadał sporo nowych pasów.Niebieskie otrzymali: Sławek Bogdaszewski, Tomek Grykałowski, Michał Rokita, Paweł Kantowicz, Piotr Muss, Jarek Hoffman, Tomek Stożek i Paweł Hyżewicz.Na purpury zasłużyli: Damian Bartnicki, Maciej Tazbir i Zbyszek Michalski.Gratulacje!
 
02
05
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Dzięki pomocy zaprzyjaźnionej Walki Gniezno po raz kolejny odwiedził nas Ricardo "Pantcho" Feliciano, tym razem "uzbrojony" już w czarny pas od Leo Vieiry. Przez dwa tygodnie (21-30.04) prowadził intensywne zajęcia koncentrujące się na wyczerpujących zadaniówkach, choć nie zabrakło i ciekawych technik. 
 
02
05
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 Od 24 do 27 kwietnia Krzysiek Mila, instruktor z naszego klubu, brał udział w kursie bjj prowadzonym przez Augusta Wallena, szefa Shootersów. Sześć godzin dziennie spędzone na macie podczas kursu to stały element podnoszenia kwalifikacji przez naszych instruktorów.  
 
20
01
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Od poniedziałku 21 stycznia zaczynamy zajęcia dla grupy początkującej w poniedziałki i czwartki o 18.00. Zapraszamy!  
 
<< start < wstecz 11 12 13 14 15 dalej > koniec >>