10
10
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 Przez cztery dni (od czwartku czwartego października do niedzieli) Krzysiek Mila, instruktor z naszego klubu, męczył się na kursie submission grapplingu we Włocławku prowadzonym przez Augusta Wallena, szefa Shootersów. Sześć godzin dziennie spędzone na macie podczas kursu to stały element podnoszenia kwalifikacji przez naszych instruktorów. 
 
05
09
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
Rozpoczynamy nowy sezon. Grupa początkująca będzie miała zajęcia w poniedziałki i czwartki o godz.18.00. Pierwsze zajęcia w poniedziałek 10 września. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatny trening!  
 
20
07
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W dniach 23-24 maja gościliśmy dwóch reprezentantów Brasy z Sao Paulo w Brazylii. Lucas Leite (czarny pas) i Ricardo Feliciano(brąz) to tegoroczni medaliści turnieju Panamerykańskiego (zarówno w gi jak i w submission). Przez dwa upalne dni uczyli nas technik, sztuczek i sprawdzali w praktyce wartość bojową. O tym, że zrobiliśmy na nich dobre wrażenie oprócz miłych słów, świadczyły również zapewnienia o chęci kolejnego spotkania na bydgoskiej macie i... poza nią. Pomimo naszej przewagi liczebnej po zakończonym seminarium odwieźliśmy naszych gości do Gniezna całych i zdrowych. Mogli w „Walce” kontynuować rozpoczęte w poniedziałek zajęcia.Więcej zdjęć poniżej.Piotr „Kobra” Muss 
Czytaj całość...
 
20
07
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
19-ego maja, na czterech matach konińskiego MOSiR-u odbył się III Otwarty Puchar Polski w BJJ. Bydgoski Espadon reprezentowało ośmiu zawodników w tym dwóch w kategorii kolorowych pasów. 
Czytaj całość...
 
19
04
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
   Od kwietnia lekko zmieniamy grafik treningów. Grupa początkująca z poniedziałku i środy zostaje połączona z grupą zaawansowaną. Grupa zupełnie początkująca, która ma zajęcia we wtorki i czwartki, pozostaje bez zmian.
 
<< start < wstecz 11 12 13 14 15 dalej > koniec >>