19
04
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W zawodach rozegranych 23.03.2007r w Toruniu (amatorskie walki MMA i subission) wystartowało dwóch zawodników z naszego klubu: Piotr "Chudy" Łojewski i Kamil Langner. Kamilowi debiut, niestety, się nie udał, bo po szkolnym błędzie (opuścił gardę po kopnięciu) znalazł się na deskach już na początku walki. Znacznie lepiej wypadł Chudy, który przewalczył cały dystans i przegrał decyzją sędziów. Wziąwszy pod uwagę, że obaj się do tych zawodów w ogóle nie przygotowywali, bo trenujemy stale w gi, to obu zawodnikom należy się wielki szacunek.  
 
19
04
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W dniach 16-17 marca mieliśmy przyjemność gościć ponownie Roberta Drysdale'a z Brasy, który poprowadził wieczorny trening w piątek i popołudniowy w sobotę. W sobotę rano odbył się też zamknięty trening dla instruktorów, w którym wzięło udział osiem osób z całej Polski. Zapraszamy do galerii.Dziękujemy firmie Orlik za wsparcie finansowe.
 
12
03
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
W piątek i sobotę 16-17 marca będziemy po raz kolejny gościli Roberta Drysdale'a. W piątek zajęcia o godz.18.00, w sobotę o godz. 15.00. Jeden trening kosztuje 30zł, dwa 40zł. W sobotę rano odbędą się zamknięte zajęcia dla instruktorów.  
 
08
01
 Od 9 stycznia uruchamiamy nową grupę dla osób początkujących. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki o godz.18.00 i będzie je prowadził Marcin "Zola" Wołoch. Skoncentrujemy się w tych dniach na podstawach, dlatego zapraszamy nie tylko osoby zupełnie "świeże", ale wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć podstawowe ruchy.   
 
08
01
Posted in Aktualności | Dodaj komentarz
 W dniach 23-25 listopada odbył się we Włocławku kurs submission wrestlingu przeznaczony dla instruktorów klubów. Kurs zorganizowany przez Shooters MMA prowadził August Wallen. W kursie uczestniczyli z ramienia naszego klubu Krzysztof Mila oraz Marcin Zola Wołoch.
 
<< start < wstecz 11 12 13 14 15 dalej > koniec >>